Archiv kategorie: Nezařazené

Lis 29

modul eNeschopenky – možnost instalace

Uživatelé programu AmbulProWin si mohou již objednávat modul eNeschopenky. Vystavování podání DPN elektronicky bude od ledna 2020 pro lékaře povinné.  Během prosince bude možnost otestovat modul v produktivním prostředí (ČSSZ poskytne testovací pacienty na kterých bude možno zkušebně založit jednotlivá podání pro vyzkoušení ).

Status update

Modul pro nové eNeschopenky, které jsou povinné od 1.1.2020 bude v programu AmbulProWin implementován do konce října 2019 a bude v průběhu listopadu dán k dispozici uživatelům k otestování.

Bře 06

modul eNeschopenky

Modul e-Neschopenky pro program AmbulProWin se momentálně připravuje. Aktualizace: 27.3.2019 bylo ze strany ČSSZ představeno nové řešení eNeschopenek platné od 1.1.2020, které je podstatně odlišné od stávajícího řešení a bude vyžadovat nový komunikační modul . Stará verze neschopenek nebude pravděpodobně od 1.7.2019 pro lékaře povinná, proto byl  vývoj modulu eNeschopenky pro staré rozhraní prozatím zastaven a začala probíhat …

Pokračovat ve čtení »

Pro 28

Možnost omezení duplicitních objednávek v rezervačním systému

Upozorňujeme, že od listopadu je možno v rezervačním systém nase-ambulance.cz nastavit maximální počet objednávek do budoucnosti, které je pacientovi povoleno vytvořit. Pokud povolíte vícenásobné objednávky, tak máte možnost nastavit minimální časový rozestup mezi nimi ( ve dnech ).

Lis 29

DP2013 – nová verze

Aktuální verze programu, která je k dispozici ke stažení je verze 20180913 .

Link

Rezervační systém nase-ambulance.cz je bohužel momentálně nedostupný. Jedná se o HW problém u  poskytovatele webhostingu Aspify.com . Na opravě se dle vyjádření poskytovatele  pracuje. Omlouváme se za případné komplikace.
Více informací na https://www.facebook.com/aspifycom/

Link

V programech AmbulProWin a Fyzio jsou již  k dispozici eRecepty v novém rozhraní 201704A . Uporňujeme, že zdravotnícké zařízení a lékaři, kteří chtějí používat eRecept se musí nejdříve registrovat na stránkách SÚKL : https://www.epreskripce.cz/pristup-k-elektronicke-preskripci . Zároveň každý lékař musí mít vyřízen kvalifikovaný certifikát pro podepisování eReceptu . Pokud potřebujete pomoci s nastavením programu pro použití eReceptu, tak nás neváhejte  kontaktovat.

Link

Nový program pro odborné ambulance . Zaujme Vás nejen nízkou cenou, ale především rozsáhlou nadstandardní funkcionalitou. S případnou instalací programu Vám zdarma pomůžeme.
Další informace zde

Říj 29

Instalace číselníků z internetu

Instalace číselníků VZP ( výkony, léky, pzt, DG, ičp žadatelů ) je nyní v programu DP2013 jednodušší . Nové číselníky Vám každé čtvrtletí připravíme v požadovaném formátu na sdílené webové uložiště odkud je můžete snadno nainstalovat. Při každém spuštění program kontroluje, zda není k dispozici nová verze číselníků.