Archiv kategorie: Aktuality

Lis 19

AmbulProWin – nové funkce

Byla uvolněna nová verze programu AmbulProWin 1.4.0.62 , která obsahuje mimo jiné textová makra vázaná na uživatele a možnost přednastavení textových šablon v žádankách.

Lis 19

Nový komunikační modul PZP pro program AmbulProWin

Pomocí nového komunikačního modulu můžete pohodlně odesílat dávky a faktury na portály všech zdravotních pojišťoven ( včetně 111 a 211) přímo z programu AmbulProWin . Nemusíte se již přihlašovat samostatně na jednotlivé portály pojišťoven a pracně dohledávat na disku správné soubory, které chcete na portál nahrávat. Jednoduše si v programu vyberete příslušnou fakturu a kliknete na tlačítko odeslat …

Pokračovat ve čtení »

Link

30.9.2016 končí přechodné období, kdy bylo možno odesílat dávky ve starém rozhraní 6.2.30 . Uživatelé programu DP2013 si mohou stáhnout aktualizaci zde: http://www.opavasoft.cz/dp/update
Ostatní programy AmbulProWin a Fyzio se aktualizují automaticky při spuštění, pokud jste připojeni k internetu.

 

Link

Usnadněte si práci a nabídněte lékařům vyplnění Indikace domácí péče přes internetový formulář.
Vyzkoušejte:
online formulář webové indikace

nase-ambulance.cz

Link

Nově spuštěn rezervační systém optimalizovaný pro ambulantní zdravotnická zařízení . Základní verze je zdarma, zaregistrujte se a nezávazně vyzkoušejte.
Oproti běžným rezervačním systémům máte např. možnost kontrolovat zda pojišťovna pacienta spadá do Vašich smluvních pojišťoven, administrační rozhraní Vám umožňuje nastavit neveřejné termíny, takže snadno můžete kombinovat objednávání přes internet a přes telefon .
Web rezervačního portálu:  nase-ambulance.cz