Admin

O autorovi

Datum registrace: 8.10.2012

Poslední příspěvky

  1. modul eNeschopenky – možnost instalace — 29.11.2019
  2. eNeschopenky postup implementace — 27.9.2019
  3. modul eNeschopenky — 6.3.2019
  4. Možnost omezení duplicitních objednávek v rezervačním systému — 28.12.2018
  5. DP2013 – nová verze — 29.11.2018

Seznam autorových příspěvků

Lis 29

modul eNeschopenky – možnost instalace

Uživatelé programu AmbulProWin si mohou již objednávat modul eNeschopenky. Vystavování podání DPN elektronicky bude od ledna 2020 pro lékaře povinné.  Během prosince bude možnost otestovat modul v produktivním prostředí (ČSSZ poskytne testovací pacienty na kterých bude možno zkušebně založit jednotlivá podání pro vyzkoušení ).

Status update

Modul pro nové eNeschopenky, které jsou povinné od 1.1.2020 bude v programu AmbulProWin implementován do konce října 2019 a bude v průběhu listopadu dán k dispozici uživatelům k otestování.

Bře 06

modul eNeschopenky

Modul e-Neschopenky pro program AmbulProWin se momentálně připravuje. Aktualizace: 27.3.2019 bylo ze strany ČSSZ představeno nové řešení eNeschopenek platné od 1.1.2020, které je podstatně odlišné od stávajícího řešení a bude vyžadovat nový komunikační modul . Stará verze neschopenek nebude pravděpodobně od 1.7.2019 pro lékaře povinná, proto byl  vývoj modulu eNeschopenky pro staré rozhraní prozatím zastaven a začala probíhat …

Pokračovat ve čtení »

Pro 28

Možnost omezení duplicitních objednávek v rezervačním systému

Upozorňujeme, že od listopadu je možno v rezervačním systém nase-ambulance.cz nastavit maximální počet objednávek do budoucnosti, které je pacientovi povoleno vytvořit. Pokud povolíte vícenásobné objednávky, tak máte možnost nastavit minimální časový rozestup mezi nimi ( ve dnech ).

Lis 29

DP2013 – nová verze

Aktuální verze programu, která je k dispozici ke stažení je verze 20180913 .

Link

Rezervační systém nase-ambulance.cz je bohužel momentálně nedostupný. Jedná se o HW problém u  poskytovatele webhostingu Aspify.com . Na opravě se dle vyjádření poskytovatele  pracuje. Omlouváme se za případné komplikace.
Více informací na https://www.facebook.com/aspifycom/

Link

V programech AmbulProWin a Fyzio jsou již  k dispozici eRecepty v novém rozhraní 201704A . Uporňujeme, že zdravotnícké zařízení a lékaři, kteří chtějí používat eRecept se musí nejdříve registrovat na stránkách SÚKL : https://www.epreskripce.cz/pristup-k-elektronicke-preskripci . Zároveň každý lékař musí mít vyřízen kvalifikovaný certifikát pro podepisování eReceptu . Pokud potřebujete pomoci s nastavením programu pro použití eReceptu, tak nás neváhejte  kontaktovat.

Lis 19

AmbulProWin – nové funkce

Byla uvolněna nová verze programu AmbulProWin 1.4.0.62 , která obsahuje mimo jiné textová makra vázaná na uživatele a možnost přednastavení textových šablon v žádankách.

Lis 19

Nový komunikační modul PZP pro program AmbulProWin

Pomocí nového komunikačního modulu můžete pohodlně odesílat dávky a faktury na portály všech zdravotních pojišťoven ( včetně 111 a 211) přímo z programu AmbulProWin . Nemusíte se již přihlašovat samostatně na jednotlivé portály pojišťoven a pracně dohledávat na disku správné soubory, které chcete na portál nahrávat. Jednoduše si v programu vyberete příslušnou fakturu a kliknete na tlačítko odeslat …

Pokračovat ve čtení »

Link

30.9.2016 končí přechodné období, kdy bylo možno odesílat dávky ve starém rozhraní 6.2.30 . Uživatelé programu DP2013 si mohou stáhnout aktualizaci zde: http://www.opavasoft.cz/dp/update
Ostatní programy AmbulProWin a Fyzio se aktualizují automaticky při spuštění, pokud jste připojeni k internetu.

 

Starší příspěvky «